Dwie staruszki wychodzą z kina i spotykają trzecią.
- Na czym byłyście? - pyta trzecia.
- Hm... - zaczyna jedna - zaraz, bo zapomniałam... Pomóżcie mi... Co to jest, takie czerwone z łodygą i listkami?
- Kwiat.
- Jasne, kwiat. A taki kwiat z kolcami.
- Róża.
- O właśnie! Róża, na czym byłyśmy?
Idą sobie dróżką trzej przyjaciele: miś, łoś i ryś. Ten pierwszy oznajmia:
- Wku*wia mnie to "ś" na końcu. Takie "ś" jest pedalskie, ciotowate i w ogóle!... Od dzisiaj koniec z misiem. Jestem Niedźwiedź!!! Bo powiadam wam:
- Kto ma "ś" na końcu, ten fujara i gej. Amen. Łoś zorientowawszy się w beznadziei sytuacji, bo wszak łoś to łoś i nic nie poradzisz, w panice szarpie za ramię Rysia:
- Ej, ku*wa, powiedz coś, Ryś. Przecież my nie geje, prawda?! No powiedz coś...Ryś!...
Na to ryś dostojnie:
- Ryszard, pedale, Ryszard...
 
-Co ma żołnierz w spodniach?
-Żołnierz w spodniach ma chodzić długo i oszczędnie.
Dlaczego wegetarianki nie krzyczą podczas orgazmu?


Boją się przyznać że kawałek mięsa może sprawić taaaaakąąąą radość!
Laptop edukacyjny dla dzieci. Gra, w której trzeba wybrać poprawną odpowiedź spośród trzech odpowiedzi na zagadkę.

Zagadka: Bez niego nie otworzysz drzwi.
Odpowiedzi:
*klucz
*łom
*młotek